BALTHAZAR DESIGN HOTEL, Kraków
Szara Gęś - Dania kuchni polskiej
Przyjazd
Wyjazd

Szara Gęś - Dania kuchni polskiej

26 sierpnia 2019


Polish | Exceptional | Heritage

 

Restauracja Szara Gęś znajduje się w jednej z najpiękniejszych kamienic w sercu krakowskiego rynku - w Kamienicy Hetmańskiej. Jej wnętrza w niepowtarzalny sposób zostały połączone z zabytkowym charakterem budynku. Restauracja osadzona została pod gotyckim, krzyżowym sklepieniem, którego pełne symboli zworniki skrywają tajemnice śladów możnowładców. Okna Szarej Gęsi wychodzą na wprost urokliwego kościółka Św. Wojciecha oraz wieży Mariackiej.

Menu zostało skomponowane z regionalnych składników, certyfikowanych i wyjątkowych. Zmienia się ono sezonowo – ponieważ hołdujemy produktom najwyższej jakości, występującym w zależności od pory roku.

Splatając ze sobą tradycyjne oraz nowoczesne techniki gotowania, ożywiamy polską kuchnię. Wydobywamy pełnię smaku sprawiając, że proponowane kompozycje są unikatowe. Bazujemy na sezonowych produktach pochodzących od lokalnych dostawców. Serwujemy jakość pełną wyrobionego smaku i temperamentu by cieszyć zmysły do chęci powrotu w nasze progi.

Kontakt:

Szara Gęś

Rynek Główny 17, 31-008 Kraków

Godziny otwarcia

od poniedziałku do niedzieli, od 12:00 do 23:00

Telefon

+48 12 430 63 11

E-mail

restauracja@szarages.com


https://szarages.com/szara_ges/

 

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij